Platforma szkoleniowa dla programistów PHP!

Dożywotni dostęp do platformy

Do wszystkich obecnych i nowych kursów. Na całe życie.

Pakiet założycielski

Kupując ten pakiet zyskujesz miano fundatora platformy szkoleniowej.

Nie ukrywam, że kupując dostęp do platformy w stanie obecnym - nie ma tu wielu kursów. Jednak z czasem pojawi się ich tu znacznie więcej. Z każdym nowym kursem cena tego pakietu będzie rosnąć, aż całkiem zniknie z oferty.

Ten pakiet nigdy nie będzie tańszy niż jest obecnie. Daję Ci na to moje słowo!

Co konkretnie kupujesz?

Bezterminowy dostęp do całej zawartości platformy
Jeden zakup zapewni Ci dostęp do wszystkich obecnych i nowych kursów na platformie szkoleniowej.
Kursy na temat programowania (PHP, Laravel, JS, SQL, GIT, Agile)
Oprócz tematów Laravela pojawi się wiele technologii wspierających programowanie aplikacji webowych. Bazy danych, kontrola wersji, JavaScript i ciekawe rozszerzenia do czystego PHP.
Realny wpływ na zawartość platformy
Będąc jednym z fundatorów projektu, Twoje zdanie ma ogromne znaczenie. Będę Was pytał o potrzeby szkoleniowe i pod tym kątem stworzę kolejne kursy.
Indywidualne konsultacje 1-1 z autorem
Każdy fundator otrzymuje możliwość umówienia się ze mną na 30-minutową rozmowę online i poruszenia dowolnego tematu. Jeśli nie masz żadnych konkretnych problemów do omówienia, to możemy po prostu porozmawiać na luzie.

Płacisz raz, korzystasz całe życie - ze wszystkich kursów

Jedyna dedykowana platforma dla programistów PHP

>> Z myślą o programistach PHP

Jako praktyk PHP i technologii powiązanych, doskonale wiem, co będzie dla Ciebie przydatne na Twojej ścieżce kariery IT. Nie musisz zastanawiać się nad tym, w jakie kursy byłoby dobrze zainwestować. Wybiorę dla Ciebie najważniejsze tematy, których poznanie będzie dla Ciebie najbardziej wartościowe.

>> Dożywotni dostęp

Zarówno dostęp do platformy, jak i każdy zakupiony przez Ciebie kurs, jest dostępny przez internet dożywotnio - z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu. Do każdego kursu możesz w każdym momencie powrócić i przerobić go ponownie.

>> Przydatne umiejętności

Kursy tworzone przez praktyka programowania, z 10-letnim stażem komercyjnym. Nastawione na przekazanie praktycznej wiedzy w jak najkrótszym czasie.

>> Certyfikat ukończenia kursu

Dla chętnych, szczególnie tych na początku swojej kariery, wystawiam imienny certyfikat ukończenia kursu. Będzie to szczególnie przydatne przy poszukiwaniu pierwszej pracy.

>> Materiały dodatkowe

W trakcie kursów, co pewien czas, natkniesz się na quiz do wypełnienia. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco ze swoim stanem wiedzy. Jeśli któryś aspekt nie będzie dla Ciebie jasny, możesz wracać do konkretnego tematu ile razy chcesz :) Oprócz tego w kursach znajdziesz materiały do pobrania (kody źródłowe, PDFy itp.) oraz tekstowe opisy zagadnień.

>> Wszystko w jednym miejscu

Oprócz łatwego dostępu do kursów z jednego miejsca, możesz też robić podręczne notatki oraz zadawać pytania w komentarzach. Oprócz tego masz do mnie personalny kontakt mailowy.

Poznaj autora platformy

Cześć!

Nazywam się Marcin Wesel. Programowanie jest moją pasją i jednocześnie sposobem na życie. Na codzień świadczę usługi programowania i projektowania systemów IT.

Po godzinach prowadzę i rozwijam najbardziej popularny kurs PHP w polskiej sieci (https://kursphp.com). Jestem również autorem dwóch książek o PHP: Praktyczne PHP oraz MVC w PHP od zera.

Kurs "Laravel od A do Z" to naturalny kolejny krok na ścieżce rozwoju programisty PHP. Po opanowaniu podstaw PHP i programowania obiektowego, czas nauczyć się frameworka MVC.

Tak jak w każdym innym moim produkcie, tak samo tutaj, kierowałem się jedną zasadą: Mniej teoretyzowania, więcej praktyki!

Zostań fundatorem platformy

"Stworzyłem aplikację do obsługi serwisu gitarowego"

Z pomocą Marcina i kursu PHP, udało mi się samodzielnie stworzyć aplikację do obsługi własnego serwisu gitarowego!

- Mariusz Połaski, mpolaski.pl

Najczęściej zadawane pytania

Spodziewaj się kursów online w tematach PHP, Laravel oraz towarzyszących technologii. Standardowy kurs składa się z kilkudziesięciu materiałów video, podzielonych na wygodne i zgrabne lekcje. Większość z nich jest uzupełniona o rozbudowany opis tekstowy z dodatkowymi wyjaśnieniami. Do tego znajdziesz kompletny kod źródłowy do pobrania oraz dodatkowe materiały. Sprawdź dział Zawartość kursu na podstronie konkretnego kursu, by zobaczyć wszystkie opublikowane i zaplanowane do publikacji tematy.

Dostęp do wszystkich obecnych i nowych kursów kupujesz dożywotnio. Otrzymujesz też w pakiecie wszystkie przyszłe aktualizacje kursów, które pojawią się w przyszłości.

Na start zdecydowanie tak. Podstawowa znajomość PHP będzie bardzo pomocna (chyba nawet niezbędna). Jeśli potrzebujesz nauczyć się podstaw PHP, sprawdź https://praktycznephp.pl.

Oczywiście. Masz pełne 30 dni na dokonanie rezygnacji. Oddam Ci całą kwotę bez stosowania żadnych kruczków.

Tak, każdy zakup dokumentowany jest fakturą VAT 23%. Podaj dane do faktury przy składaniu zamówienia.

Część lekcji jest dostępnych do oglądania za darmo. Możesz je sobie śmiało przerobić i ocenić przed zakupem. Możesz też kupić kurs i zrezygnować w ciągu 30 dni, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Tak naprawdę niczym nie ryzykujesz.

To jak? Zdecydujesz się?